• Bublanina z čítanky

• 13. 12. 2023
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album Bublanina z čítanky.

UPIEKLI SME SI 🍒 BUBLANINU Z ČÍTANKY

Rozvoj praktických zručností môže vyzerať rôzne ✨

📖 Žiaci 3.C si s pani učiteľkou Katkou čítali v čítanke recept na Bublaninu starej mamy. Nenechali to iba v rovine teórie a 👨‍🍳 upiekli si bublaninu v našej školskej kuchynke. I

šlo to veľmi dobre a výsledok všetkým chutil! 🥰

• Návšteva sv. Mikuláša

• 13. 12. 2023
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album Návšteva sv.Mikuláša.

NAVŠTÍVIL NÁS SVÄTÝ MIKULÁŠ

Na svoj sviatok 6.decembra, navštívil aj našu školu svätý Mikuláš s jeho anjelskými pomocníčkami. Našiel v našej škole veľa detí a dospelých s otvoreným a čistým srdcom!

Svätý Mikuláš obdaroval všetkých a povzbudil nás ku konaniu dobra a aj malých dobrých skutkov. Básničky a pesničky od detí si svätý Mikuláš veľmi vážil a na pamiatku sa s nami odfotil.

Ďakujeme za návštevu a tešíme sa zase o rok!

• RORÁTY 2023

• 12. 12. 2023
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album RORÁTY 2023.

SVÄTÁ OMŠA PRED VÝCHODOM SLNKA

Rorátne sväté omše sú tradičnou súčasťou prežívani adventného obdobia a duchovnej prípravy na Vianoce. Tešíme sa, že toľko detí a dospelých sa spája v modlitbe aj na tých našich, školských rorátoch.
          Po svätej omši bude pre všetkých pripravené pohostenie. Podujatie duchovne vedie vdp. Martin Šalamon.

Ďalšie roráty nás čakajú už zajtra!

• ŠIJEME PRE RADOSŤ

• 5. 12. 2023
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album ŠIJEME PRE RADOSŤ .

✂️ Na hodine techniky sa dievčatá zo šiesteho ročníka učia šiť na šijacom stroji.

🧵Od základov, akými sú navlečenia nite, nacievkovania, prešli ku ušitiu záložky do knihy aj gumičky do vlasov a stojanu na ceruzky.

🎨 Pani učiteľke Janke ďakujeme za skvelú kreativnu prácu aj s touto skupinkou a želáme im veľa pekných a užitočných výtvorov!

🪚 Dielne sme vybavili a šiace stroje zakúpili vďaka podpore a darom Bonum et Gaudium, rodičovského združenia pri Katolícka Spojená Škola a darcov!